Glamilips

„WOW! Ústa jako ze snu!”

Během 28 dnů získáte plné a výrazné rty – jako po injekcích s výplněmi, ale... 100% přírodně:

 • 4krát větší rty
 • bez jehel, bolesti i umělosti
 • za několik % ceny injekcí
OBJEDNAT NYNÍ >
autor

Vítejte, drahá!

Jmenuji se prof. Jana Vlčková-Meyer a 20 let se věnuji kosmetologii. Mám radost, že tu jste, protože se díky tomu už brzy podíváte do zrcadla a uvidíte krásnou ženu s plnými, smyslnými rty.

Dnes vám představím mnou vynalezenou 28denní metodu přírodního zvětšování rtů. Díky ní budete okouzlovat jejich vzhledem – a to dokonce i nenalíčená. Zapomenete na utrácení spousty peněz za injekce s výplněmi nebo za permanentní make-up rtů.

Zní to fantasticky, že? Nejlepší je, že tento výsledek máte absolutně zaručený. Je prokázaný vědeckými klinickými studiemi s účastí 30 000 žen a potvrzen 60 000 spokojenými zákaznicemi.

Už za 28 dnů jednou provždy zapomenete na:

rty
 • malé, tenké, nesymetrické a bledé rty
 • zvažování podstoupení injekcí s výplněmi nebo permanentního make-upu rtů
 • nutnost zvětšovat si rty tradičním líčením: konturovacími tužkami a rtěnkami

Získáte přirozeně velké, plné a výrazné rty, o jakých sníte! A díky tomu:

rty
 • zbavíte se komplexů a navíc se budete každý den topit v komplimentech
 • ušetříte spoustu peněz, které byste utratila za zákroky zvětšování rtů
 • budete vypadat a cítit se krásná – dokonce i s nenalíčenými rty

Přírodní metodou zvětšování rtů je mnou vynalezený bioaktivátor retní červeně. Díky němu dokonce i ty ženy, které dříve měly tak tenké a bledé rty, že byly téměř neviditelné, během 28 dnů získaly velké, plné a ohromující ústa.

Ano, konečně je to možné! Potvrzuje to na příklad paní Tereza z Plzně, která ještě před několika měsíci trpěla komplexy kvůli vzhledu svých úst.

testimonial

Tereza Bourová,

37 let, Plzeň

5/5

„Lidé si mysleli, že jsem namyšlená”

Moje rty byly tak tenké, že jsem vypadala, jako bych je neustále svírala. Kvůli tomu si lidé mysleli že jsem namyšlená, pořád naštvaná a uražená. Tyhle názory mě bolely. Naději mi navrátil přípravek paní prof. Vlčkové-Meyer.

Byla jsem v šoku. Moje rty PROSTĚ ROZKVETLY. Doslova to připomínalo, jakoby z malého poupěte růže rozkvetl velký, plný květ. Už po prvním týdnu jsem běžela do obchodu pro rtěnku, protože jsem si konečně měla co namalovat. Po 2 týdnech začaly být moje rty 3krát větší. Teď dokonce ani nemusím používat tu rtěnku, protože mám rty červené, velké... a prostě svůdné. Jsem moc šťastná! Je tak příjemné dívat se, jak se za mnou otáčejí muži na ulici...

Jde o první metodu zvětšování úst, která je přírodní

Není důležité, jak moc malé, tenké a bledé jsou teď vaše rty – během 28 dnů projdete úžasnou proměnou a získáte krásný vzhled, o kterém sníte. Toto jsou testy potvrzené výsledky, které zajišťuje bioaktivátor retní červeně:

 • okamžitý „glow” efekt – formule obsahuje částečky odrážející světlo (což je vizuálně zvětšuje), díky čemuž rty získávají smyslný a lákavý vzhled
 • zvýraznění retní červeně už během 10 sekund po prvním použití – díky tomu se rty okamžitě stávají vizuálně většími až o 20 % a výraznějšími
 • 4násobné zvětšení objemu rtů po 28 dnech – díky tomu ústa získávají vzhled jako po zvětšení výplněmi (ale bez injekcí a s nimi spojených horentních částek, umělosti, bolesti i rizika)
 • prohloubení barvy rtů – rty budou ještě výraznější díky tomu, že mají intenzivnější barvu
 • hloubková regenerace, vyživení a hydratace – rty začnou být měkké a hladké
 • zploštění vrásek nad horním rtem – vodorovné vrásky (kuřácké vrásky) začnou být výrazně méně viditelné, což omladí vzhled obličeje

Bioaktivátor retní červeně nejen zvětšuje rty, ale také prohlubuje jejich barvu

before

Před…

after

Po 28 dnech

Proč jsem se rozhodla vynalézt „zázračný přípravek na zvětšení rtů”?

Pravdou je, že rty jsou klíčovým prvkem ženské krásy. Dodávají obličeji charakter, zvýrazňují krásu a dokonce omlazují vzhled. Plné, smyslné rty přitahují muže a způsobují, že pohled do zrcadla se stane potěšením.

glamilips

Plné rty jsou atributem každé z nás:

 • jsou považovány za symbol ženskosti
 • zdůrazňují krásu a dodávají na atraktivitě
 • omlazují vzhled o několik let

Právě proto jsou výrazné rty tak důležité, abyste se mohla cítit jako krásná, atraktivní a pěstěná žena.

Tenké rty mohou být zkázou i krásné ženy

Sevřené rty jsou výrazem hněvu, vzteku a antipatie. Svědčí o nepřátelském postoji. Jestliže máte malé rty, vypadáte, jako byste je stále svírala. To způsobuje, že jste neprávem vnímána jako nevlídná a zlá. Je to velmi nespravedlivé! Jako by toho bylo málo, ženy s malými rty jsou považovány za méně atraktivní. To si nejspíš myslíte i o sobě…

Pokud jsou vaše rty velké a plné, vyzařujete krásu a smyslnost. Cítíte se hezká, a k tomu jste vnímána jako atraktivní a líbíte se lidem – a zcela určitě se stanete pro muže žádoucí.

Bohužel mnoha ženám příroda odepřela plné rty a den co den čelí komplexům. Ještě před rokem jsem patřila do tohoto okruhu. Mé rty byly tenké a bledé. Vypadala jsem zahořkle a mnohem starší, než jsem ve skutečnosti. Kamarádka mi doporučila injekce s kyselinou na zvětšení rtů. Ujišťovala mě přitom, že je to velice pohodlná volba. Proto jsem se rozhodla jít ke kosmetičce na tento zákrok a tehdy…

Jen krůček mě dělil od tragédie…

Když jdete do salonu na zvětšení rtů, nikdo vám bohužel neřekne, že vám hrozí ochrnutí obličeje. Zažila jsem to na vlastní kůži, přestože jsem si vybrala ten nejdražší kosmetický salón.

Jakmile jsem uviděla velkou jehlu nad svým obličejem, začal jsem tušit, že z toho budou problémy. Injekce byly nesnesitelně bolestivé a z vpichů pak tekla krev… Rty jsem měla celé červené a opuchlé. Myslela jsem, že to peklo nevydržím.

rty

Ukázalo se, že kosmetička nepoužila originální kyselinu, ale toxickou čínskou napodobeninu, která nebyla testována. Ta žena o tom ani nevěděla, protože podvodu se dopustil distributor.

Kyselinové injekce mi ochromily obličej!

V důsledku alergické reakce mi prakticky ochrnuly svaly v ústech. Ve svalech jsem ztratila cit! Abych se zotavila, musela jsem na zákrok a projít dlouhou rekonvalescencí. Kdybych včas nezareagovala, nemohla bych dnes normálně jíst, mluvit ani se usmívat.

Proč to potkalo právě mě? To nevím. Štěstím v neštěstí bylo, že takovýto traumatizující zážitek mě motivoval k vynalezení přírodní a bezpečné metody zvětšení úst. Udělala jsem to pro sebe – a teď se dělím o plody mé těžké práce se všemi ženami, které chtějí být přirozeně krásné.

Děláte si umělé řasy nebo o tom přemýšlíte?

rty

Moje zkušenost s modelací rtů byla velmi smolná a drastická. Riziko alergických reakcí však není jedinou nevýhodou těchto zákroků. Seznam vedlejších účinků je výrazně delší…

 • 1. Riziko otoků a modřin

  Bezprostředně po zákroku se v místě vpichu objeví otok a modřiny – a nikdy nevíte, kdy ustoupí. Může to být za den, a může to být za týden. Vznikají také ošklivé strupy. V takovém stavu, aby se člověk styděl vyjít ven.
 • 2. Na rtech se můžou vyskytnout hrbolky, bulky nebo uzlíky

  To může být způsobeno nesprávnou distribucí výplně nebo reakcí organismu. Pak jsou rty nesymetrické a vypadá to špatně.
 • 3. Efekt „kachního zobáku” zaručen u více než 70 % zákroků

  V mnoha případech je efekt příliš velký a nepřirozený. Rty vypadají uměle „nafouknuté”. Jsou nepřirozeně velké a zvednuté.
 • 4. Ztráta citu

  Ve velkém počtu případů dochází ke ztrátě citlivosti v oblasti rtů. Jedení a mluvení je pak velmi obtížné.
 • 5. Infekce

  V místě vpichu výplně hrozí riziko infekce. Organismus se brání proti cizorodým látkám a reaguje zánětem.
 • 6. Nestálý účinek

  Výplň vydrží jen asi šest měsíců. Po uplynutí této doby je třeba injekce s vyšší dávkou výplně opakovat. Rty vypadají stále uměleji a obličej se pomalu mění v plastovou masku.
 • 7. Šílené náklady

  Jedno zvětšení rtů kyselinou stojí až 1 500 Kč. To je přímá cesta k bankrotu!

Proč byste měla tak riskovat a ještě za to pořádně zaplatit?

before

Proč byste měla vypadat takhle…

after

Když můžete vypadat takhle! ❤️

Teď je v módě přirozenost

Sociologický výzkum Univerzity v Danvare jasně ukazuje, že až 79 % lidí (včetně 86 % mužů) považuje uměle zvětšené rty za neatraktivní. Navíc je nyní módní být přirozená a vypadat přirozeně a stále více lidí říká, že se jim nelíbí „nafouknuté” rty. Ženám, které přivedly svá ústa do takového stavu, se říká „kachní zobáky”.

Myslím, že už není nutné nikomu vysvětlovat, že je lepší starat se o svůj vzhled přirozeně, než se zhyzdit rozhodnutím se pro umělost. Je logické, že je lepším řešením přírodní bioaktivátor retní červeně.

Výrobci umělých výplní do rtů se už teď zlobí, že se jejich podnikání smrskává

Nedivím se jim. Přece na tom, že dělají ženám umělá ústa, vydělávají obrovskou spoustu peněz. Musí si ovšem uvědomit, že ženy zkrášlují pouze zdánlivě. Ve skutečnosti jim ubližují, když je vystavují nejen nebezpečí, že budou vypadat jako karikatury, ale také závažným zdravotním komplikacím.

Zdraví je důležitější než krása. Ale teď si už nemusíte vybírat mezi zdravím a krásou. Máte způsob, který vám zaručí 4krát větší rty – ale krásnější, protože 100% přírodní!

testimonial

Michala Smějová,

29 let, Hrochův Týnec

5/5

„Vůbec se nemusím malovat. To je úleva!!!”

Možná to bude znít hloupě, ale nenáviděla jsem své rty. Proto jsem si je každý den pečlivě zvětšovala konturovací tužkou a rtěnkou. Dokonce jsem nešla nenamalovaná ani do obchodu pro rohlíky. Bez toho jsem se cítila neúplná a měla obsesi, že se na mě lidé dívají a myslí si, že jsem ošklivá. Ani jsem si nevšimla, jak směšně to vypadá. Přece bylo vidět pouhým okem, že jsou moje rty domalované…

Ale po 2 týdnech používání tohoto přípravku mám ústa stokrát krásnější než po namalování rtěnkou, a navíc přirozené a mega velké! Ušetřím hromadu času, protože se nemusím líčit ani odličovat. A na rande chodím sebejistá, jako nikdy předtím. Prostě spokojenost!

Už nemusíte být otrokyní konturovacích tužek a rtěnek

Jen si představte, jak úžasné bude jednou provždy se rozloučit s líčením zvětšujícím rty. Konec neustálého malování a smývání. Žádné pálení a podráždění po odlíčení. Začátek svobody: vypadáte krásně a fantasticky – vždy, nejen, když máte nalíčené rty.

before

Proč byste se kvůli tomu měla rozčilovat...?

after

Když můžete mít tohle!

testimonial

Zuzana Štěpánová,

29 let, Vimperk

5/5

„Cizí lidé mi skládají komplimenty!”

Vždycky jsem měla spoustu komplexů, a můj kluk čuměl na Instagramu na holky s velkými rty. Na konec mi řekl, že mi dá peníze, abych si nechala stříknout silikon. Naštvalo mě to. Proč? Měla bych mít pusu jako paviání zadek? Po téhle scéně mě nechal. Týden jsem nevyšla z domu. Jen jsem brečela. Pak pro mě moje kamarádka našla tenhle zázrak. Řekla mi: „Zuzko, maž se tím, horší to už nebude!”. Měla pravdu, ne? No, tak jsem si to nanášela. Každý den.

A jak říkám, po pár dnech jsem měla rty dvakrát větší. Uplynuly tři týdny a… mám velké, červené a krásné rty. Jsou tak přirozené, jako bych je měla od narození. Takhle teď vypadám, když mě oslovují cizí muži a skládají mi komplimenty. A tamten se ke mně chtěl vrátit, ale já nesouhlasila.

Jak to funguje?

Abyste dobře pochopili, proč je přírodní bioaktivátor retní červeně lepší metodou zvětšení rtů než umělá modelace pomocí injekcí – podívejte se, z čeho jsou rty vytvořeny:

glamilips
1

Epitelové buňky

Jedná se o vrchní vrstvu kůže na vnějším povrchu úst. Epitel má ochrannou funkci a izoluje citlivé tkáně pod ním. Jedná se o svrchní vrstvu kůže na vnějším povrchu úst. Epitel má ochrannou funkci a izoluje citlivé tkáně pod ním.

2

Buňky pojivové tkáně

Pojivová tkáň, která obsahuje různé typy buněk, včetně fibroblastů, které se podílejí na tvorbě strukturálních proteinů (např. kolagenu), jež dodávají tkáním objem, pružnost a odolnost.

3

Krevní cévy

Přivádějí kyslík a živiny do buněk rtů. Podílejí se také na termoregulaci.

4

Svalové buňky

Umožňují pohyb rtů a úst, který je důležitý při mluvení, jídle a vyjadřování emocí.

5

Nervové buňky

Přenášejí smyslové signály a ovládají pohyby svalů, což umožňuje různé funkce, jako je žvýkání, mluvení nebo úsměv.

Když se rozhodnete pro zvětšení rtů, vstříknete si do rtů umělou výplň. Tato umělá výplň se může pohybovat pod kůží a způsobit asymetrii obličeje. A co hůř – ochromuje svalové a nervové buňky v ústech. Výsledek? Umělé rty jako pontony, navíc paréza rtových svalů. Vypadáte uměle a nedokážete se usmívat ani normálně mluvit.

Na druhou stranu, když použijete bioaktivátor retní červeně – vaše rty se přirozeně zvětší. Neparalyzuje svalové nebo nervové buňky, ale působí na buňky pojivové tkáně ve rtech a fibroblasty. Tím se zvětší kolagenové struktury ve rtech a dosáhne se přirozeného efektu velkých, plných a pěstěných rtů. Navíc bioaktivátor retní červeně vyživuje povrch rtů a dokonale je regeneruje: zjemňuje, vyhlazuje a zpevňuje.

testimonial

Alena Domašová,

43 let, Liberec

5/5

„Je to prostě GENIÁLNÍ!”

Je hloupé mít komplex ze svých rtů? Já ho mám. Vlastně ne! Počkejte! MĚLA JSEM. Všechno se změnilo, když jsou prošla touto kúrou s bioaktivátorem. Samozřejmě, to už byl několikerý přípravek v řadě. A i když ty předtím trochu fungovaly, účinek byl tak na 1 hodinu.

V tomhle případě byly výsledky od začátku dobré. Měla jsem velkou radost, ale bála jsem se, že to bude na chvíli nebo že to budu muset používat do konce života. To se ale nestalo. Uplynul týden – rty byly stále plné. Uplynuly dva týdny – rty stále zůstávaly červené a velké. Byla jsem příjemně překvapená. Uplynul měsíc a NIC! Rty mají takovou přitažlivou, líbivou, přirozeně červenou barvu. GENIÁLNÍ!

Nyní chápete, že přírodní bioaktivátor retní červeně má hluboký a komplexní účinek:

 • okamžitý „glow” efekt – formule obsahuje částečky odrážející světlo (což je vizuálně zvětšuje), díky čemuž rty získávají smyslný a lákavý vzhled
 • zvýraznění retní červeně už během 10 sekund po prvním použití – díky tomu se rty okamžitě stávají vizuálně většími až o 20 % a výraznějšími
 • 4násobné zvětšení objemu rtů po 28 dnech – díky tomu ústa získávají vzhled jako po zvětšení výplněmi (ale bez injekcí a s nimi spojených horentních částek, umělosti, bolesti i rizika)
 • prohloubení barvy rtů – rty budou ještě výraznější díky tomu, že mají intenzivnější barvu
 • hloubková regenerace, vyživení a hydratace – rty začnou být měkké a hladké
 • zploštění vrásek nad horním rtem – vodorovné vrásky (kuřácké vrásky) začnou být výrazně méně viditelné, což omladí vzhled obličeje
testimonial

Martina Juchelková,

37 let, Písek

5/5

„1500 korun ročně mi zůstane v peněžence, protože nemusím chodit ke kosmetičce.”

Na zvětšení a tvarování rtů jsem chodila 4 roky. Zdánlivě pěkné, ale nejméně jednou za půl roku jsem to musela opakovat, a to není levné. Takže když se moje finanční situace zhoršila a začala jsem počítat každou korunu, nemohla jsem si už tento zákrok dovolit.

Bohužel potom, co se výplň vstřebala, zjistila jsem, že mé rty jsou menší než předtím. Navíc se mi zhoršilo vypnutí pleti kolem rtů a objevily se hrozné vrásky. Vypadala jsem, jako bych denně vykouřila krabičku cigaret. A to jsem v životě nekouřila!

Jednou v autobuse jsem si něco prohlížela na telefonu a zaujal mě článek o tomto bioaktivátoru retní červeně. Přečetla jsem si ho a dospěla k závěru, že není na co čekat. Vystoupila jsem z autobusu a ještě na zastávce si ho objednala.

A teď to nejlepší! Po 28 dnech jsou mé rty – důležité, jsou MOJE VLASTNÍ – krásné. Kamarádky si myslí, že si je stále zvětšuji silikonem, a slyšela jsem, jak si za mými zády šuškají, že nemám peníze a že jdu na zvětšení rtů. Ale jen ať drbou. Já vím svoje!

Vědecky prokázaná účinnost

účinnost účinnost účinnost účinnost

Bioaktivátor retní červeně testovalo 7 nezávislých laboratoří po celém světě z hlediska účinnosti, bezpečnosti a kvality. Všemi testy prošel na výbornou, a já jsem za svůj úspěch dostala celou řadu ocenění, především Best Cosmetological Discovery of the Year. V kosmetickém odvětví má toto ocenění takovou prestiž jako Nobelova cena.

Níže si můžete prohlédnout grafy z klinických studií:

VELIKOST RTŮ

VELIKOST

Výsledek po 28 dnech: rty větší průměrně o 400 %

BARVA RTŮ

barva

Výsledek po 28 dnech: intenzita barvy rtů se zvýšila v průměru o 5 tónů

REGENERACE RTŮ

regenerace

Výsledek po 28 dnech: rty jsou nejméně 6krát pevnější, hydratované a vyživené

Máte 100% záruku, že kúra s bioaktivátorem retní červeně je:

SNADNÁ

Nemusíte se namáhat, mít zvláštní dovednosti nebo číst komplikované návody. Pro získání přesvědčivě plných rtů stačí aplikovat bioaktivátor retní červeně na rty několikrát denně (3 až 7krát). Nanáší se stejně snadno jako běžný lesk na rty.

EFEKTIVNÍ

Bioaktivátor retní červeně zaručuje 10krát lepší výsledky než umělé zvětšení rtů. Jedná se totiž o jediný a první přípravek na světě, který iniciuje množení kolagenových struktur v pokožce rtů. A tím pádem: velké, plné a upravené rty – i když byly předtím tenké a bledé. 100 % uživatelek tento výsledek potvrzuje: 4krát větší rty již po 28 dnech!

BEZPEČNÁ

Bioaktivátor retní červeně je 100% přírodní formule. Neobsahuje nebezpečné látky, které by mohly pokožku podráždit. To je velice důležité. Díky tomu můžete být klidní, protože za svou krásu neplatíte zdravím.

testimonial

Veronika Blahošová,

35 let, Chrudim

5/5

„Lituji, že jsem váhala s objednáním”

Je to SUPER! Nevěřím vlastní očím, když se na sebe dívám do zrcadla. Rty mám úplně jak sen. Jako všechny ty herečky a celebrity, které si dělají rty. Jenomže ty je mají zvětšené uměle.

Tahle kúra to je nějaký zázrak. Tady vůbec není o čem přemýšlet. Na jedné stránce jsem viděla holku, která ukázala své fotografie před použitím a pak po 4 týdnech. Tehdy jsem si myslela, že je to určitě fotomontáž. Počkala jsem týden, dva. Ale pořád jsem na to musela myslet. Když jsem jednou v noci nemohla spát, napadlo mě: „Tak jo, vyzkouším to…” a objednala jsem si to.

Litovala jsem, že jsem ty dva týdny čekala. Proto když o tom teď někomu vyprávím a ukazuji své fotografie před a po, solidárně ho varuji, aby nečekal a hned si to koupil. Moje kamarádky naštěstí nejsou takoví tvrdohlaví osli jako já. Rychle si to objednaly a také jsou nadšené z výsledků. Normálně rty jak u fotomodelky!

Ohromující účinek po prvním použití

Snadné používání

Komplexní působení (velikost, barva, péče)

100% přírodní a bezpečná metoda

Vědecky potvrzená účinnost

Vydatné balení

Glamilips

Darujte si krásu, kterou si zasloužíte – a využijte přitom super akci!

Přípravek s bioaktivátorem retní červeně jsem pojmenovala Glamilips a už zítra ho můžete mít doma. A pokud máte ráda akce – zrovna můžete jednu využít. Do běží speciální akce, v jejímž rámci můžete objednat kúru až o 1619 Kč levněji.

Nezapomeňte, že bioaktivátor retní červeně je certifikován pro kvalitu, přirozenost a bezpečnost. Navíc se na něj vztahuje spotřebitelská záruka spokojenosti, takže nic neriskujete.

Na závěr vám chci říct, že jsem velmi šťastná, že s mou pomocí získáte za pouhých 28 dní fenomenálně krásné rty a budete se topit v komplimentech. Vím, co říkám, protože to sama zažívám každý den. Jsem nadmíru potěšena, že mohu tento nádherný pocit dopřát i vám. ❤️

Formulář Glamilips

Vyplňte objednací formulář:

Objednáváte Glamilips

Cena: 3418 Kč1799Kč bezplatné dodání